Shreeram Adhikari

Hello, Welcome to my diverse blog.

Search This Blog

Wednesday, 8 July 2020

Monday, 6 July 2020

मुक्तक-1 by राजन नेपाली । Muktak-1 by Rajan Nepali

Monday, July 06, 2020
मुक्तक-1 अरे यार आफ्नो को थियो,  अरे यार आफ्नो को थियो, मुक्तक, राजन नेपाली  अरे यार आफ्नो को थियो, हजार सपना देखाउनेले  रुवाएर छाडेका छन्। ...

Sunday, 5 July 2020

Saturday, 4 July 2020

नेपाली समाजमा प्रचलित केही अन्धविस्वासहरु - Some superstition of nepali society

Saturday, July 04, 2020
नेपाली समाजमा प्रचलित केही अन्धविस्वासहरु :-  हाम्रो नेपाली समाज अनेक संस्कृती, रितिरिवाज, परम्परा र सामाजिक प्रथाहरुले भरिपूर्ण छ। हाम्रा य...

Thursday, 11 June 2020

Notice regarding SEE exam cancellation, एस् इ इ परिक्षा स्थगित सम्बन्धि सुचना, के आन्तरिक परिक्षाको आधारमा नतिजा प्रकाशन गर्न सम्भव छ?

Thursday, June 11, 2020
Notice regarding SEE exam cancellation, एस् इ इ परिक्षा स्थगित सम्बन्धि सुचना । आन्तरिक परिक्षाको आधारमा नतिजा प्रकाशन गर्ने निर्णय  बि...

Thursday, 14 May 2020

रक्सीको नशा त के नशा तिम्रो नशा चढेपछी /गजल /by Rajan Nepali

Thursday, May 14, 2020
गजल-1 रक्सीको नशा त के नशा तिम्रो नशा चढेपछी। हेर्दा हेर्दै लट्ठ यो  दुनिया तिम्रो नजर परेपछी। तिम्रो सुन्दरता कसरी पोखौ सब्दमा सम्भ...

Friday, 8 May 2020

Thursday, 7 May 2020